• 01 فروردین 1402

خدمات ویرایش و ترجمه مقالات

مشاوره زبان انگلیسی مقالات به صورت غیر حضوری:

 

در راستای کمک به اعضای محترم هیات علمی دانشگاه و دانش‌جویان گرامی در نگارش مقالات علمی به زبان انگلیسی و ارتقا رتبه علمی دانشگاه در سطح منطقه و بین الملل از این طریق، اداره‌ی انتشارات و علم سنجی دانشگاه علوم پزشکی تهران قرارداد هایی را با موسسات و افراد صاحب صلاحیت در قالب خدمات ترجمه و ویرایش زبان انگلیسی مقالات علمی منعقد نموده است که نظارت بر حسن انجام این قراردادها به عهده‌ی اداره‌ی انتشارات دانشگاه می‌باشد. اگر شما قصد استفاده از این خدمات را دارید، لطفا نکات زیر را که به طور خلاصه جهت آشنایی شما با نحوه ارایه این خدمات تهیه شده است مطالعه فرمایید:

 

1.       اداره انتشارات صرفا تسهیل کننده ارتباط فرد درخواست کننده خدمات ویرایش و ترجمه با تعدادی از مراکز و اشخاص فعال در این زمینه (پیمانکاران) می‌باشد که صلاحیت آنها به تایید کارشناسان این اداره رسیده است. این اداره با نظارت کارشناسان خود، سعی می نماید متن درخواستی مطابق با استانداردهای مجلات طراز اول بین المللی ترجمه و یا ویرایش گردد؛ اما در زمینه کیفیت و زمان انجام کار هیچ مسوولیتی را به طور مستقیم بر عهده نمی‌‌گیرد.

2.       هزینه ترجمه به ازای هر کلمه فارسی مبلغ 3500 ریال و ویرایش به ازای هر کلمه انگلیسی مبلغ 1850 ریال می‌باشد.

شایان ذکر است اعضای هیات علمی و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران در صورت ارسال مقاله از طریق ایمیل دانشگاهی از تخفیف حدود 10% بهره مند خواهند شد. (ترجمه کلمه‌ای 3200 ریال و ویرایش کلمه ای 1650 ریال ) 

3.       زمان تحویل کار ترجمه و ویرایش به ترتیب 18 و 8 روز کاری (به علاوه و منهای دو روز) برای مقاله‌های 2500 کلمه‌ای بوده و برای مقاله های بزرگتر به ازای هر 500 کلمه اضافه، یک روز به این زمان اضافه می شود. در صورت تمایل می توان با افزایش مبلغ، زمان انجام کار را کوتاه‌تر نمود. در صورت بروز تاخیر احتمالی بیش از مقدار فوق، حسب مورد و بر اساس قرارداد منعقد شده با پیمانکار مربوط، تصمیم‌گیری و اعلام خواهد شد.

4.       پیمان‌کار متعهد است خدمات درخواستی را با کیفیت مناسب چاپ به درخواست کننده ارایه دهد. ملاک ارزیابی خدمات، کارشناسان اداره انتشارات و علم‌سنجی دانشگاه علوم پزشکی تهران می‌باشند.

5.       پیمان کار در قبال عدم پذیرش مقالهای که ویرایش نهایی شده، در صورتی که دلیل عدم پذیرش اشکالات ویرایشی باشد مسوول است و موظف به ویرایش مجدد بدون دریافت هزینه میباشد.

6.       در مواردی که متن یا مقاله دریافتی قابل ترجمه/ ویرایش نیست، مراتب ظرف حداکثر 48 ساعت کاری به اطلاع درخواست کننده رسانده خواهد شد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه‌ی استفاده از این خدمات و هزینه مربوط، با شماره تلفن 88989661، سرکار خانم نوروزپور یا آقای دکتر قدیمی تماس حاصل فرمایید، به همین شماره در واتس‌اپ پیام دهید، و یا با ایمیل englishservices@tums.ac.ir مکاتبه نمایید.