• 99/12/08

خدمات ویرایش و ترجمه مقالات

مشاوره زبان انگليسي مقالات به صورت غير حضوري:

 

در راستاي كمك به اعضاي محترم هيات علمي دانشگاه و دانش‌جويان گرامي در نگارش مقالات علمي به زبان انگليسي و ارتقا رتبه علمي دانشگاه در سطح منطقه و بين الملل از اين طريق، اداره‌ي انتشارات و علم سنجي دانشگاه علوم پزشكي تهران قرارداد هايي را با موسسات و افراد صاحب صلاحيت در قالب خدمات ترجمه و ويرايش زبان انگليسي مقالات علمي منعقد نموده است كه نظارت بر حسن انجام اين قراردادها به عهده‌ي اداره‌ي انتشارات دانشگاه مي‌باشد. اگر شما قصد استفاده از اين خدمات را داريد، لطفا نكات زير را كه به طور خلاصه جهت آشنايي شما با نحوه ارايه اين خدمات تهيه شده است مطالعه فرماييد:

 

1.       اداره انتشارات صرفا تسهيل كننده ارتباط فرد درخواست كننده خدمات ويرايش و ترجمه با تعدادي از مراكز و اشخاص فعال در اين زمينه (پيمانكاران) مي باشد كه صلاحيت آنها به تاييد كارشناسان اين اداره رسيده است. اين اداره با نظارت كارشناسان خود، سعي مي نمايد متن درخواستي مطابق با استانداردهاي مجلات طراز اول بين المللي ترجمه و يا ويرايش گردد؛ اما در زمينه كيفيت و زمان انجام كار هيچ مسووليتي را به طور مستقيم بر عهده نمي‌‌گيرد.

2.       هزينه ترجمه به ازاي هر كلمه فارسي مبلغ 2650 ريال و ويرايش به ازاي هر كلمه انگليسي مبلغ 1200 ريال مي باشد.

شایان ذکر است اعضای هیات علمی و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران در صورت ارسال مقاله از طریق ایمیل دانشگاهی از تخفیف حدود 10% بهره مند خواهند شد. (ترجمه کلمه ای 2400 ریال و ویرایش کلمه ای 1100 ریال ) 

3.       زمان تحويل كار ترجمه و ويرايش به ترتيب 18 و 8 روز كاري (به علاوه و منهاي دو روز) براي مقاله هاي 2500 كلمه اي بوده و براي مقاله هاي بزرگتر به ازاي هر 500 كلمه اضافه، يك روز به اين زمان اضافه مي شود. در صورت تمايل مي توان با افزايش مبلغ، زمان انجام كار را كوتاه تر نمود. در صورت بروز تاخير احتمالي بيش از مقدار فوق، حسب مورد و بر اساس قرارداد منعقد شده با پيمانكار مربوط، تصميم گيري و اعلام خواهد شد.

4.       پيمان كار متعهد است خدمات درخواستي را با كيفيت مناسب چاپ به درخواست كننده ارايه دهد. ملاك ارزيابي خدمات، كارشناسان اداره انتشارات و علم سنجي دانشگاه علوم پزشكي تهران مي باشند.

5.       پيمان كار در قبال عدم پذيرش مقالهاي كه ويرايش نهايي شده، در صورتي كه دليل عدم پذيرش اشكالات ويرايشي باشد مسوول است و موظف به ويرايش مجدد بدون دريافت هزينه ميباشد.

6.       در مواردي كه متن يا مقاله دريافتي قابل ترجمه/ ويرايش نيست، مراتب ظرف حداكثر 48 ساعت كاري به اطلاع درخواست كننده رسانده خواهد شد.

جهت دريافت اطلاعات بيشتر در خصوص نحوه‌ي استفاده از اين خدمات و هزينه مربوط، با شماره تلفن 88989661، سركار خانم نوروزپور تماس حاصل فرماييد.